Že by má maličkost?

Ohlédnutí za červencem

2. srpna 2014 v 18:06 | Klára
Chtěla jsem sem přidat něco, abyste mě víc poznali, pokud vás to tedy zajímá. :) Každý měsíc se ohlédnu za tím, co bylo pro mě oblíbené.

Oblíbená kniha


Rozhodně Four: A divergent story. Nejenom kvůli tomu příběhu (bože, více Čtyřky!), ale kvůli tomu, jak jsem se na to těšila a byla překvapená, když jsem to konečně objevila. Držela jsem ji v ruce. Hladila tu krásnou obálku. A nahlédla dovnitř.


Oblíbený film

Páni, musím si vzpomenout, co jsem viděla.... Asi Pařba ve Vegas. Začíná to jako něco romantického, ale hned se to obrátí a ukazuje se nám vážně super a vtipná komedie o čtyřech chlapech a jejich rozlučce se svobodou. Na kterou si ráno potom vůbec nepamatují. A hraje tam Bradley Cooper!

Oblíbená píseň


To bude Chandelier od Sii. Nejdřív jsem tomu nějak moc nevěnovala pozornost, ale potom jsem se do toho zaposlouchala. A to hodně. Bože, ty její výšky, z těch mrazí! A viděli jste videoklip? Teda!

,,I'm gonna swing from the chandelier, from the chandelier,
I'm gonna live like tomorrow doesn't exist, like it doesn't exist!''

Oblíbený moment


Rodinná dovolená. Jednoznačně. Trávit čas s rodinou je to nejlepší a nejhezčí, co na tomhle světě existuje.

Oblíbená činnost

Čtení na pláži! Za dovolenou jsem přečetla č-t-y-ř-i knihy. A taky procházení se s mou sestrou po hlavním městě. Je hezké nacházet zašantročená místa, která jste ještě nikdy neviděli, nebo se jen tak koukat po památkách. Taky jsem byla na výstavě Tima Burtona- úžasná věc!

A co vy? Co váš červenec? Dejte vědět v komentářích!

zdroje obrázku: www.weheartit.com


 
 

Reklama