Naše knihovna

Naše knihovna- Část osmá

20. srpna 2013 v 8:00 | Klára
A poslední část naší knihovny a tudíž této rubriky!


Toto je část sestry Ádi. Moc se jí líbila série Alchymista, ale zrovna tento díl jí na obrázku zase chybí! Ale tuto sérii velmi chválila. Líbila se jí také série Smečka a byla smutná, že už není další díl. A to je asi vše, co bych vám k této části řekla. Doufám, že se vám rubrika líbila a kdoví, možná sem ještě někdy něco přidám! :D

Naše knihovna- Část sedmá

19. srpna 2013 v 8:00 | Klára
A další část- tentokrát zase společná.


Tato část je převážně část anglických knih. Ta kniha v čereveném obalu je kniha Se šarmem Pařížanky, která se mi strašně, strašně, strašně líbila, je v ní spoustu zajímavých informací jak o módě, tak o Paříži- nejlepší obchody, místa, hotely. Další jsou knihy Kruh a Oheň, které znáte z mých recenzí. Netrpělivě čekám na poslední díl! Další kniha je Ádina kniha od jejího oblíbeného Chrise Colfera- The land of stories. Říkala, že se jí to moc, moc líbilo. Já se tuto knihu chystám taky někdy přečíst. Ano, je to možná pohádka, ale co? :) Další knihy jsou taky Ádi a jsou v angličtině- myslím ty v tom jasně červeném obalu. Jsou to doplňkové knihy Harryho Pottera- patří tam, myslím, Bajky Barda Beedleho, něco o famfrpálu (doufám, že jsem to napsala správně, myslím tu hru, jak se tam chytá zlatonka) a něco o zvířatech. Další kniha je Ádi (ano, zase!) :) a to Netvor, kterého si velice pochvalovala. Tento příběh je něco jako Kráska a Zvíře, ale v současnosti v New Yorku, kdy se jeden normální, krásný, ale namyšlený kluk změní díky čarodějnici a její kletbě ve Zvíře. Struck by lightning, o tom jsem vám už říkala a psala. Ta modrá malá knížečka je knížka v angličtině (myslím, že se to jmenuje Dear dumb diary), ale tu jsem nedočetla, ani nevím proč. Série Ďábel nosí Pradu a Velký Gatsby, ty už jsem sem taky psala. To je vše!

Naše knihovna- Část šestá

18. srpna 2013 v 8:00 | Klára
A obrázek části mojí sestry Ádi!


Upřímně, o těchto knihách moc nevím, ale vím, že četla sérii Zavržený (ale tenhle díl jí tady na fotce zrovna chybí) a líbilo se jí to, ale poslední díl- Finále- jí prý moc nebavil. Tygří sága jí, tuším, bavila zezačátku, ale potom to prý byla nuda. Paříž, New York a Londýn jsou naše hezké průvodce, kde je spoustu informací. Říkala mi, že na čarodějnici od Roalda Dahla moc ráda vzpomíná a když může, tak si tuto knihu znovu přečte. Erebos byl podle ní vynikající kniha, kterou může jen doporučit. A nakonec (na obrázku to není moc vidět) malá edice Sherlocka od Arthura Conana Doyla. Do Sherlocka se úplně zamilovala a stejně tak i do toho seriálu. :)

Naše knihovna- Část pátá

17. srpna 2013 v 8:00 | Klára
A máme tady obrázek společné části!


No jo, deníky. Ty jsem velice ráda četla, když jsem byla menší (a upřímně, někdy si to přečtu znova i teď :D). Deník malého poseroutky se mi hrozně líbí i teď, je to prostě vtipné a rychlé čtení. Poslední díl poseroutky- The third wheel- tak to je jedna z mých prvních anglických knih a jestli chcete začít číst v angličtině, tak si vyzkoušejte i tohle, protože angličtina je tam vážně lehká. :) Deník mimoňky je holčičí obdoba malého poseroutky a také se mi velice líbila. Tenhle rok vyšel třetí díl, ale myslím, že už jsem na to docela velká, takže ho nemám. Ale když nemám, co číst, tak si ho vždycky vytáhnu a přečtu. No a nakonec deníky Georgie, ta velká modrá kniha byla dlouhou dobu i největší kniha, jakou jsem měla, má přes 500 stran. A tohle se mi také líbilo, bylo to vtipné. Čekejte další část! :)

Naše knihovna- Část čtvrtá

16. srpna 2013 v 9:30 | Klára
A další- tentokrát zase moje- část. :)


A moje oblíbená část. Část od spisovatelky Sary Shepard. Mám tady Roztomilé malé lhářky, které již znáte z mých recenzí, jak v češtině, tak v angličtině. A dále také Hra lží, kterou jsem zde bohužel v angličtině neviděla, takže si budu muset počkat na český překlad. :) A dnes je to vše!

Naše knihovna- Část třetí

15. srpna 2013 v 9:13 | Klára
A máme tady třetí část!


Tahle část je mojí sestry Ádi. Jak jsem už říkala, ona má radši to fantasy a sci-fi, každá máme úplně odlišný názor. :) Takže, přečetla Harryho Pottera- původně jsem si tři první knihy koupila já, ale nějak mě to nebavilo a Áďa jednou nevěděla, co číst, tak si řekla, že si přečte Harryho. A jí se to strašně zalíbilo a chtěla mít všechny díly! Říká, že knihy jsou mnohem lepší než filmy. Což je vlastně skoro u všech knih pravda. :) A pak také přečetla sérii Eragon, která se jí také velice líbí, právě čte poslední díl- Inheritance. Jí se prostě příběhy s kouzly nebo s nějakými bytostmi (jako třeba draky) hrozně líbí. Pro dnešek vše!

Naše knihovna- Část druhá

14. srpna 2013 v 9:23 | Klára
A máme tady další obrázek naší knihovny- tentokrát mojí části. :)


Takže tyhle knihy už všichni dobře znáte z mých recenzí. Moje ,,srdcovka '' Terapie láskou, dále série Kronika prokletých zaklínačů, nechybí také knihy Chvíle před koncem a Adele a Aféry Finy S. Anna Karenina je skvělá kniha, hrozně zajímavě napsaná a velice objemná! :D No a nakonec Tak trochu úžasní, což je (podle mého názoru) dobrá kniha, taková oddychovka. :) To je pro dnešek vše a zítra se těšte na další část!

Naše knihovna- Část první

13. srpna 2013 v 9:42 | Klára
A máme tady novou rubriku- Naše knihovna. Postupně sem budu přidávat fotky naší knihovny. Ukážu vám třeba i část knihovny mojí sestry, která nečte něco jako já, ale má ráda spíše fantasy a sci-fi než dívčí napínavé romány jako já. :) Tak a jdeme na první obrázek!


Tohle je společná část naší knihovny- některé jsou mojí sestry a některé moje. A některé společné, jako třeba Hunger games nebo Hostitel (o kterém se také chystám napsat recenzi). Četla jsem i grafický román prvního dílu Stmívání. Ty knihy o Glee jsou mojí sestry, protože ho úplně zbožňuje a je velkým fanouškem tohoto seriálu (já také, ale ne tak velkým, jako ona) ! No a to je k této části asi vše. Doufám, že se vám nová rubrika líbí a čekejte další části! :D
 
 

Reklama