Co čtu na dovolené?

23. července 2014 v 6:43 | Klára |  Ostatní
Zdravím všechny čtenáře! Co čtete vy, když ležíte na pláži, na trávě před chalupou, nebo u bazénu? Já mám letos čtyři favority. A ty vám chci představit. Mimochodem....rozhodla jsem se, že tenhle blog trošku vynovím. A to hlavně recenze. Budou vypadat jinak (doufám) a budou rozsáhlejší. Snad se mi to povede. Teď už ale k těm knihám!  1. Four- Veronica Roth- Tuhle jednoduše musím uvést jako první. Dlouho jsem na ni čekala a když jsem ji konečně objevila, málem jsem na místě zkolabovala! Byla jsem šťastná, že budu mít tu možnost nahlédnout do světa Čtyřky, než se setkal s Tris. Víc psát nebudu, jelikož vás bude čekat recenze!
  2. Eleanor and Park- Rainbow Rowell- Díky Fangirl (recenze na blogu) jsem se dozvěděla, že existuje i tato kniha, Eleanor and Park, a je velmi vysoce hodnocená. Tak jsem si řekla, proč ne, přečtu si to. A musím říct, že to opravdu stojí za to. Ti, kteří nemají rádi romantiku v knihách, by tohle radši neměli číst. Ale pro čtenáře knih o lásce je to nutnost.
  3. Dangerous creatures- Kami Garcia a Margaret Stohl- A tady je něco pro čtenáře série Nádherné bytosti. Pamatujete si na Ridley a Linka? Sirénu a čtvrt- Inkubuse? Sestřenici Leny a nejlepšího kamaráda Ethana? Tak právě těm se tento příběh věnuje.
  4. Pretty little liars- Burned- Sara Shepard- K této knize ani nemám moc co říct, ještě jsem ji nečetla. Ale rozhodně tam bude pokračování příběhů a lží našich lhářek z předešlých knih.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama