Fangirl

6. června 2014 v 17:59 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Rainbow Rowell
Nakladatelství: Maxmillan children's books
Rok vydání této knihy: 2014, 2013 (originál)
Originální název: Fangirl

Obsah: Cath a Wren jsou nerozlučná dvojčata, i když je každá jiná. Vše se ovšem změní, když jdou obě na univerzitu. Cath se bojí seznamovat s jinými lidmi a nejradši by psala fanfikce, ve kterých je opravdu dobrá a má spoustu fanoušků. Wren si chce na druhou stranu jenom užívat a seznamovat se a....pít, což se jí později velmi vymstí. Jak to nakonec dopadne?

Můj komentář: Tahle kniha byla taková odpočinková a líbila se mi. Hlavně jsem se v tom psaní ztotožňovala s Cath, protože ho zbožňovala stejně jako já! Myslím, že byste si to určitě mohli přečíst, taková lehká, odpočinková kniha se čtyřista stránkami.

Ukázka: Why do I write? Cath tried to come up with a profound answer- knowing that she wouldn't speak up, even if she did. ,,To explore new worlds,'' someone said. (....) To be somewhere else, Cath thought.
Proč píšu? Cath se snažila přijít s nějakou odpovědí- vědíc, že nebude mluvit nahlas, i kdyby to udělala. ,,Abychom objevili nové světy,'' někdo řekl. (....) Abychom byli někde jinde, pomyslela si Cath.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tery :) Tery :) | E-mail | 6. června 2014 v 20:41 | Reagovat

Klárko, úžasný jako vždy, knížku bych si chtěla přečíst v češtině, jestli výjde, inspirovala jsi mě k jejímu přečtení :). Moc krásné recenze příjemný víkend a užij si babičku :)) :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama