The Carrie diaries

8. května 2014 v 14:22 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Candace Bushnell
Nakladatelství: Harper Collins Publishers
Rok vydání této knihy: 2011, 2010 (originál)
Originální název: The Carrie diaries

Obsah: Všichni určitě znáte sebevědomou Carrie ze Sexu ve městě, ale jaká byla, když ještě chodila na střední školu? To se dozvídáme právě v této knize. Seznámíme se s její láskou, Sebastianem, a s partou kamarádek. No a hlavně se samotnou Carrie, považovanou za takového vtipálka. Jejím největším snem je samozřejmě psát a udělá pro to cokoli. Prožíváme s ní starosti, radosti a lásky.

Něco o spisovatelce: Její první kniha Sex ve městě se stala předlohou pro stejnojmenný seriál. Byla redaktorkou časopisu Vogue.

Můj komentář: Tahle kniha nebyla ani tak o módě (nebo spíš téměř vůbec), jako spíš o pravém životě mladé Carrie. Kniha se mi líbila, taková ,,oddechovka''.

Ukázka: That question still kind of blows me away. I mean, isn't it the truth? Whoever we are here, we might be princesses somewhere else. Or writers. Or scientists. Or presidents. Or whatever the hell we want to be that everyone else says we can't.
Ta otázka mě zaskočila. Myslím tím, není to pravda? Ať jsme tady kýmkoli, tak někde jinde můžeme být princeznami. Nebo spisovateli. Nebo vědci. Nebo prezidenty. Nebo kýmkoli chceme sakra být a každý říká, že tím být nemůžeme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama