Dýchání pod vodou

17. května 2014 v 18:55 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Alex Flinn
Nakladatelství: Moba
Rok vydání této knihy: 2013, 2007 (originál)
Originální název: Breathing underwater

Obsah: Nick má vše- je oblíbený, krásný a holkami chtěný. Jednou si vyhlédnul nevinnou Caitlin, do které se bezmezně zamiloval, přišla mu nádherná. Nick má ovšem problémy se sebekontrolou po jeho otci, který ho už několikrát zmlátil a otevřeně mu říká, že pro něj nic neznamená. Nick je velmi závistivý, chce mi Caitlin jen a jen pro sebe, postupně jí zakazuje stýkat se s kamarády, přes plavky musí mít triko, aby na ní nekoukal nikdo jiný, než on.... Je také velmi agresivní, což se mu šeredně vymstí....

Můj komentář: Tahle kniha byla vlastně kniha před Hvězdou a Hvězda je pokračování, jestli mě chápete. :) Je to vážně dobrá kniha, místy zajímavá, místy zase napínavá a i když víte od začátku, co Nick provedl, stejně budete čekat a nevěřícně kroutit hlavou, až to v té knize bude napsáno. Takového strašného kluka by si opravdu nikdo nezasloužil.

Ukázka: Někdo šel okolo, k nějakýmu autu. A potom další a další. Caitlin slabě křičela a já se smál. Prošel kolem nás tucet lidí. Rukou podivně zkroucenou jsem ji znovu postavil. Nikdo by mě nedokázal zastavit. Potom mi někdo položil ruce na ramena a odtrhl nás od sebe.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama