Pretty little liars- Stunning

21. dubna 2014 v 11:27 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: Atom
Rok vydání této knihy: 2012 (originál)
Originální název: Pretty little liars- Stunning

Obsah: Holky stále vydírá nová/ý A. Aria zjistila tajemství o Noelově otci a nechce mu ho říct, i když se po tom, co se zase vrátili k sobě, dohodli, že mezi sebou nebudou mít už žádná tajemství. Jak mu ale může říct o A a o dalších hrozných věcech? Spencer se těší na Princeton a pomocí její známé Harper se chce dostat do ,,Eating clubu'', který by jí zajistil úžasnou budoucnost. Jen kdyby se do toho zase nepřimíchaly drogy.... Emily byla těhotná a svou holčičku dala rodině, která se odstěhovala, takže se o ní hrozně bojí. Navíc jí pronásleduje bývalá potencionální matka jménem Gayle, o níž si všechny myslí, že jen novou A. A Hanna se snaží dostat Mikea zpátky, ať to stojí, co to stojí.

Můj komentář: Napínavý díl, ostatně jako všechny díly PLL. Jak to asi všechno skončí?

Ukázka: ,,Oh my God,'' Spencer whispered. She whipped her head up and looked around. ,,Guys, is A....'' ,,....here?'' Hanna finished. Aria stared out at the church full of people from school, from town, from her past. A high- pitched giggle spiraled through the air and at that very moment, a figure slipped out the back door, slamming it shut.
,,O můj Bože,'' zašeptala Spencer. Zdvihla hlavu nahoru a podívala se kolem. ,,Holky, je A....'' ,,....tady?'' dokončila Hanna. Aria zírala na kostel plný lidí ze škol, z města, z její minulosti. Pronikavý chichot se vznášel ve vzduchu a v ten samý moment, osoba vyšla ze dveří a zavřela je.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama