Hvězda

6. dubna 2014 v 17:49 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Alex Flinn
Nakladatelství: Moba
Rok vydání této knihy: 2014, 2006 (originál)
Originální název: Diva

Obsah: Caitlin je hezká a velmi talentovaná, ale ne vždy tomu bylo úplně tak. Předtím byla tlustá a měla jen pár přátel (ale aspoň skutečných). V létě byla na odtučňovacím táboře, kde zhubla a začala chodit s jejím vysněným klukem Nickem, který jí psal básně. Romantika, co? Ne tak docela. Tenhle Nick jí odrazoval od přátel, ponižoval ji a hlavně jí bil. Po rozchodu jí nezbyl nikdo než dvě kamarádky, které počítaly v každém jídle kalorie a chtěly, aby se Caitlin stala roztleskávačkou. Tohle ovšem není jejím snem. Chce se stát operní zpěvačkou a když se dostane na konzervatoř, už jí nic nebrání v uskutečnění jejího snu....nebo ano?

Něco o autorce: Alex Flinn píše knihy pro mladé a je autorkou knižního hitu Netvor (Beastly).

Můj komentář: Do této knihy jsem se začetla už v knihkupectví. Bylo dobrá, zajímavá, ale strašně rychle přečtená! Taková oddechovka.

Ukázka: ,,Zpívej, můj anděli hudby! Zpívej pro mě!'' jako na cédéčku. Připadá mi to hrozně skutečné. Můj hlas šplhá výš, výš, a teprve když dojdu až na nejvyšší tón, uvědomím si, že ten fantomův hlas je opravdu skutečný. Není to jen v mé hlavě. Je to hlas Seana Griffina, který sedí za mnou u klavíru. Vydechnu poslední tón, vysoké C, a je po všem. Pak zase ticho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama