Krásni

2. března 2014 v 19:59 | Klára |  Škaredí
Autor: Scott Westerfeld
Nakladatelství: Slovart
Rok vydání této knihy: 2012, 2005 (originál)
Originální název: Pretties

Obsah: Tally se kvůli vyzkoušení tabletek proti léziím, které ,,otupují'' a mění osobnost lidí, když se změní na krásné, rozhodne stát také krásnou. Napsala si dopis, v němž souhlasí s vyzkoušením tabletek, aby na to nezapomněla. Když už byla změněná, nejdříve si se Shay užívala večírky a dostala se do party Krimů- stále vymýšlí nějaké dobrodružné a často zakázané akce, navíc se zamilovala do Zaneho a vše bylo úplně dokonalé. Potom ovšem přišel jeden člověk z Dýmu a předal jí dopis společně s dvěma tabletkami. Měla si dát obě, ale nechtěla na to být sama a navíc Zane také nechtěl být ten ,,otupělý krásný''. A potom teprve začíná to nebezpečné dobrodružství....

Můj komentář: Další dobrý a velmi zajímavý a napínavý díl. Toť vše. :)

Ukázka: ,,Spolu,'' zašepkala a podala jednu pilulku Zaneovi. Zhlboka sa nadýchla a druhú si položila na jazyk. V ústach sa jej rozliala horkosť, akoby zahryzla do hroznového jadierka. Prehltla a v krku jej zostala kyslá pachuť. ,,Prosím, sprav to so mnou,'' žobronila šeptom. Zane vzdychol, užil tabletku a vystrúhal grimasu. Pozrel na ňu a potriasol hlavou. ,,Asi to bola strašná hlúposť, Tally.'' Pokusila sa o úsmev. ,,Tak budeme hlúpi obaja.'' Naklonila sa k nemu, pritiahla ho k sebe a pobozkala ho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 2. března 2014 v 20:03 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 klarinyknihy klarinyknihy | Web | 2. března 2014 v 20:07 | Reagovat

[1]: Ehm.... promiň, udělala jsem ti něco? Ne, nemyslím si. Každému se líbí něco jiného a to já absolutně chápu, ale co nechápu je to, že to někdo řeší tímhle způsobem. Když si něco takového myslíš, nech si to pro sebe, ano?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama