Pretty little liars- Ruthless

29. prosince 2013 v 11:50 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: Atom (zakoupeno v anglickém jazyce)
Rok vydání této knihy: 2011, 2012 (originál)
Originální název: Pretty little liars- Ruthless
Obsah: Do kolika problémů ještě tyhle holky můžou spadnout? Aria má napjatý vztah s Noelem a k jejímu překvapení se v jejím životě zase objeví někdo, kdo pro ní je moc důležitý. Bohužel už není takový, jaký býval. Spencer je na přípravném programu na vysokou, kde se seznámí s dívkou jménem Kelsey a společně dělají něco opravdu špatného, za co je chytí policajti. Spencer odejde s podmínkou, ale Kelsey je obviněná, i když za to mohly obě společně. Jak je to možné? Emily se skamarádila s Kay, drzou a nebojácnou holkou, ale nebyla by to ona, kdyby se něco zase nepokazilo. A Hanna začne randit s klukem, který není takový věrný, jak říká.... A co nová/ý A? A tajemství na Jamajce?

Můj komentář: Další skvělý díl. Panebože, do kolika průšvihů ještě tyhle holky spadnou? A všechno to začalo ,,pouhým'' kamarádstvím s Ali.... Chci další díl! :)

Ukázka: Everyone stared at one another, wide-eyed. Then Hanna turned around and peeked into the nurse's office across the hall. They needed to solve this. They needed to ask Kelsey what the hell was going on. but the office was empty. The nurse was gone.... and Kelsey was, too.
Všechny na sebe koukaly, oči doširoka otevřené. Potom se Hanna otočila a nakoukla do kanceláře sestřičky na konci chodby. Potřebovaly to vyřešit. Potřebovaly se zeptat Kelsey co se sakra děje, ale kancelář byla prázdná. Sestřička byla pryč.... a Kelsey taky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama