The Lying game- Two truths and a lie

30. října 2013 v 8:11 | Klára |  Hra lží
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: Harper (zakoupeno v anglickém jazyce)
Rok vydání této knihy: 2012 (originál)
Originální název: The Lying game- Two truths and a lie

Obsah: V tomto dílu si Emma myslí, že vrahem Sutton je kluk jménem Thayer Vega, který se jí na konci minulého dílu vloupal do pokoje. Kvůli tomuhle jsou na ní její kamarádka Madeline (což je také sestra Thayera) a její sestra Laurel naštvané. Madeline Emmě postupně odpustí, ale Laurel je na ní stále naštvaná a chová se k Emmě hrozně. Když se Emma sejde s jejím klukem Ethanem, který jediný ví, že Sutton je mrtvá a že Emma pouze předstírá, že je Sutton, tak je dokonce Laurel špehuje a odposlouchává. Emma se mezitím bojí Thayera, který je ve vězení, bojí se, že zabil Sutton a že teď zabije i jí. Ale vrahem je možná někdo úplně jiný než on.... Možná i někdo, kdo s ní žije ve společném domě.

Můj komentář: Další dobrý a napínavý díl, který jsem si koupila v Londýně. Spoustu nečekaných situací a zjištění. Těším se na další díl!

Ukázka: It was Thayer Vega. He leveled a smirk at Emma that said he knew all of her secrets- including who she wasn't. And I could tell, in an instant, that whatever it was he had meant to me in life was wrapped in mystery- and danger.
Byl to Thayer Vega. Namířil na Emmu úsměvěm, který říkal, že ví všechna její tajemství-i to, kým ona není. A já mohla v ten moment říct, že to, co pro mě znamenal v životě bylo zahaleno tajemstvím- a nebezpečím.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama