Adele- A celebration of an icon and her music

4. října 2013 v 19:40 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Sarah Louise-James
Nakladatelství: Carlton (zakoupeno v anglickém jazyce)
Rok vydání této knihy: 2012 (originál)
Originální název: Adele- A celebration of an icon and her music

Obsah: Adele se stala hvězdou doslova přes noc. Ale co tomu předcházelo? Jaký měla život? I přesto, že je opravdu celosvětově známá a uznávaná díky svým srdceryvným textům, zůstala stát nohama pevně na zemi a je stále normální holkou (tedy, už ženou), která nejraději skládá doma písně. Adele je opravdu jedinečná, překonala spoustu rekordů. Zajímá vás, s kým a na jakou chodila školu? A jaký význam mají její písně? To vše se dozvíte v této knize!

Můj komentář: Tuhle knihu mi moje ségra donesla z Londýna a já jsem byla strašně šťastná, opravdu, protože jsem její velký fanoušek. V této knize jsem se dozvěděla spoustu zajímavého a nového o jejím životě. A kdybyste viděli vnitřek té knihy.... tam jsou tak nádherné obrázky! Nejvíc se mi asi líbil obrázek se všemi jejími cenami Grammy.... :)

Ukázka: And that's what we love about her. Adele is a rare gem in the often contrived, manufactured and cynical world of pop music. From her heart- breaking voice to her unguarded chatter, her revealing lyrics, right down to her filthy laugh, she has proved that by being yourself you really can have it all.
A to je to, co na ní milujeme. Ona je vzácným klenotem v často nepřirozeném, vyráběném a cynickém světě pop hudby. Od jejího srdce lámajícího hlasu až po její nehlídané tlachání, její prozraující texty až po její smích, dokázala že když jste sami sebou, opravdu můžete mít vše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou písničku od Adele máte nejraději?

Rolling in the deep 0% (0)
Someone like you 0% (0)
Set fire to the rain 0% (0)
Hometown glory 0% (0)
Chasing pavements 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama