Stmívání

8. srpna 2013 v 8:15 | Klára |  Stmívání (pouze Stmívání, Rozbřesk)
Autor: Stephenie Meyer
Nakladatelství: Egmont
Rok vydání této knihy: 2005, 2005 (originál)
Originální název: Twilight

Obsah: Příběh pojednává o zakázané lásce mezi člověkem Bellou a upírem Edwardem. Bella přijde bydlet k tátovi do městečka Forks, což je snad nejmokřejší město na světě. Když přijde do školy, ihned jí Edward upoutá, ale on se jí vyhýbá, protože se bojí, aby jí neublížil. Postupně však zjišťuje, že to nejde a že jí musí chránit. Jejich vztah a láska se stále prohlubují, ale musí překonat také spoustu překážek....

Můj komentář: Moc hezká a romantická kniha, to ano. Ale.... upřímně (je to pouze můj názor) moc mě nebavila. Nevím proč, prostě mě to nějak nechytlo. Příběh se někdy docela táhl. Já nevím, možná vám teď přijdu divná, že nemám ráda tuhle knihu, ale já to tak prostě cítím. Ale každý má svůj názor samozřejmě. :)

Něco o spisovatelce: Stephenie Meyer vyrostla v Arizoně. Je vdaná a má tři děti. K první knize Stmívání dostala inspiraci ze snu. Napsala také knihu Hostitel, což je další z velice známých knih.

Ukázka: Jeho kůže, bílá navzdory lehkému ruměnci ze včerejšího lovu, doslova jiskřila, jako kdyby měl tělo posázené diamanty. Louka, která mi zprvu připadala tak úchvatná, vedle jeho nádhery vybledla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama