Roztomilé malé lhářky- Nevinné

2. srpna 2013 v 12:49 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: BB art
Rok vydání této knihy: 2011, 2007 (originál)
Originální název: Pretty little liars- Flawless

Obsah: Naše čtyři roztomilé malé lhářky si myslely, že po pohřbu Alison už je nebude nikdo vydírat a půjdou si každá svou cestou. Opak je ovšem pravdou. A je stále tady a sleduje je na každém kroku. Aria stále myslí na svého učitele, Spencer je za to, že přebrala své sestře kluka potrestána, Emily se stále schází s Mayou a na Hannu se všichni vykašlali. Holky podezírají každého, kdo by teoreticky mohl/a být A. A máme tady i jedno úmrtí.... Naše lhářky si prostě neodpočinou.

Můj komentář: I tento díl byl velice dobrý a napínavý, ale ten první díl nepřekoná. První díl byl napínavější a nápaditější. A taky jsem myslela, že se dozvím, kdo je A, ale to zřejmě nebude tak brzo, když má tahle série tolik dílů. :)

Ukázka: Čas od času každá z holek svůj náramek přejela bříšky prstů a neslyšně špitla ,,budu mlčet až do konce svých dní ''. Připomínaly si tak, jak blízko k sobě navzájem mají. Stalo se z něho jeho znamení, jen ony znaly jeho význam. Ali o tom mluvila i toho večera, kdy společně slavily konec sedmičky a začátek prázdnin. Kdo mohl tenkrát tušit, že má Ali před sebou jen pár hodin, než zmizí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama