Roztomilé malé lhářky- Hříšné

4. srpna 2013 v 17:26 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: BB art
Rok vydání této knihy: 2013, 2009 (originál)
Originální název: Pretty little liars- Wicked

Obsah: Po tom, co holky zjistily kdo je A si myslely, že už je všechno zlé za nimi a už je nikdo nebude strašit a vydírat. To by potom už ovšem nebyly naše lhářky! Ariin vztah s mámou je stále křehký, ale už se zlepšuje. Její máma má dokonce nového přítele, na kterého už si Aria dává pozor, aby ji nesvedl, protože si to u mámy už nechce pokazit. Poté, co se Spencer přiznala, když vyhrála Zlatou orchidej, jí rodina naprosto přehlíží. Až na Melissu- kupodivu. Melissa také Spencer navrhne něco, co by jí nikdy nenapadlo. Emilyiny rodiče konečně tolerují její orientaci a ona je znovu zamilovaná. Ovšem je v tom trochu háček.... A Hanna? Její máma odjela kvůli práci, a tak musí Hanna být doma s tátou, jeho snoubenkou a jejich dokonalou dcerou Kate. A bývalému příteli Melissy, Ianovi, který byl obviněn z vraždy Alison, se něco stane. A také je tu nový/á A.

Můj komentář: V tomto díle je toho spousta nového, spoustu nových otevřených příběhu a lží. Otázkou je, jak se budou vyvíjet. A kdo je nový/á A?

Ukázka: Možná však neměly na onen den zapomenout tak rychle. Možná mohl Jason držet ochrannou ruku nad Alison pevněji. Protože všichni víme, jak to s ní dopadlo. Netrvalo ani rok a půl a Ian splnil svůj slib. Zabil Alison doopravdy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama