Rozbřesk

9. srpna 2013 v 7:44 | Klára |  Stmívání (pouze Stmívání, Rozbřesk)
Autor: Stephenie Meyer
Nakladatelství: Egmont
Rok vydání této knihy: 2009, 2008 (originál)
Originální název: Breaking dawn

Obsah: Bella a Edward jsou velice šťastní, protože mají svatbu. Svatba je to nádherná, to ano a poté jedou na líbánky. Tam je nejdříve vše v pořádku, ale poté se stane něco, co obrátí všem život naruby a nemůžou tomu uvěřit, protože si mysleli, že to není možné. Bella se tedy s Edwardem okamžitě vrací z líbánek domů k Edwardovi, aby na ní všichni dohlíželi. Dozví se to i Jacob, který je naštvaný, že chce dobrovolně umřít. Bella to však nevzdává. Přijde čas a Bella při náročné situaci přestane dýchat. Edward jí však nechce ztratit a kousne jí, aby se stala upírkou a uzdravila. V další části knihy se Bella probudí a snaží se naučit žít jako upírka a hodně se jí to líbí. Přijde však další zrada, kterou budou muset vyřešit, aby mohli konečně být v klidu spolu....

Můj komentář: Ale tenhle díl se mi líbil, a to hodně. Bylo tam to známé napětí a romantika. A další výhoda pro mě byla, že tahle kniha je opravdu objemná. :) Měla v sobě spoustu zajímavého čtení. A důvod, proč jsem četla pouze Stmívání a Rozbřesk? Já nevím, jak už jsem říkala, Stmívání mě moc nebavilo, ale Rozbřesk jsem si docela chtěla přečíst. V některých částech je kniha i docela krvavá.

Ukázka: Teď jsem byla úžasná- pro ně i pro sebe. Jako kdybych byla zrozena k tomu být upírkou. Z toho nápadu se mi chtělo smát, ale taky jsem měla chuť si povzdychnout. Našla jsem své skutečné místo ve světě, místo, kam jsem se hodila, místo, kde jsem zářila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama