Pretty little liars- Wanted

5. srpna 2013 v 12:49 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: Atom (zakoupeno v anglickém jazyce)
Rok vydání této knihy: 2010 (originál)
Originální název: Pretty little liars- Wanted

Obsah: Všem lhářkám se uleví, protože vrah Alison a nakonec i Jenny je za mřížemi a případ je uzavřen. Ale.... je opravdu tím pravým vrahem? Rodina DiLaurentisových všem poděkuje za podporu a jsou rádi, že už vše skončilo, zároveň však prozradí další, velice šokující tajemství. Holkám to úplně obrátí svět naruby a neví, co si o tom myslet. Potom je to ovšem zase úplně jinak....

Můj komentář: PÁNI, to jsem opravdu nečekala. Pardon, ale v obsahu jsem toho nemohla napsat moc, protože tou jednou novinou bych vlastně prozradila celou knihu a to já nechci. :) Ale je to opravdu šokující díl.... Vůbec jsem to netušila!

Ukázka: Gathering her strenght, she started down the hill to the car. Served her right for hanging around the cemetery at night- all kinds of innocuous sounds and shadows seemed scary in the dark. It was probably just the wind. Or....was it?
Sbírala sílu a začala scházet z kopce dolů k autu. To bylo právo hřbitova, když tam chodíte v noci- všechny druhy neškodných zvuků a stínů se zdály ve tmě děsivé. To byl pravděpodobně jen vítr. Nebo....nebyl?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama