Pretty little liars- Heartless

5. srpna 2013 v 9:04 | Klára |  Roztomilé malé lhářky
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: Atom (zakoupeno v anglickém jazyce)
Rok vydání této knihy: 2010
Originální název: Pretty little liars- Heartless

Obsah: Arii se vztahy s kluky prostě nedaří, ale zase začne chodit s někým jiným, s někým, s kým by vůbec nečekala, že začne chodit. S ním pak chodí na ,,seance '', při kterých se snaží zjistit něco o Ali, když jí viděly při požáru v minulém díle. Spencer byla v minulém díle podvedena a okradena, ale jejím rodičům to kupodivu nevadí a omluví se jí, protože si nedokážou představit, že by uhořela. Taky jí prozradí něco o Olívii, o které se domnívala, že je její pravá máma. Spencer ovšem zjistila ještě něco a ostatním v rodině se to líbit nebude. Emily se stále snaží najít Ali, protože jí milovala A Hanna je poslána otcem do ozdravovny, kde se skamarádí s holkou, která není tak hodná, jak se zdá. A nakonec najdou někoho, koho hledali všichni policisté. A někdo umře.

Můj komentář: Tento díl jsem přečetla za jeden den v autě, protože byl jedním z nejšokujících a nejzajímavějších. No, uvidíme, jak se to vyvrbí dál....

Ukázka: Bad things didn't happen to girls like Ali. She's fine, they thought. She'll be back. And three years later, maybe, just maybe, they were finally right.
Špatné věci se nestávají holkám jako Ali. Je v pohodě, myslely si. Vrátí se. A o tři roky později, možná, opravdu možná, měly konečně pravdu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama