Chvíle před koncem

7. srpna 2013 v 19:14 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Lauren Oliver
Nakladatelství: CooBoo
Rok vydání této knihy: 2011, 2010 (originál)
Originální název: Before I fall

Obsah: Představte si, že musíte jeden prožívat znovu a znovu, dokud nebude správně. Samantha Kingstonová má všechno- je krásná, je populární a všichni jí zbožňují. A jak to tak bývá, docela ,,mrcha ''. Když jede s kamarádkami z večírku, tak nedávají pozor a nabourají. Ona nepřežije. Aby však mohla přejít na ,,druhou stranu '', musí tento den prožívat znovu a znovu, dokud nebude správný a nenapraví svojí chybu. Teprve pak může odpočívat v pokoji.

Můj komentář: Příběh této knihy mě úplně pohltil a já jí přečetla za rekordně krátkou dobu. Tedy, vůbec si nedokážu představit, že bych musela prožívat jeden den znova a znova. Velice dobrá kniha, kterou můžu jen doporučit!

Něco o spisovatelce: Lauren Oliver pochází ze spisovatelské rodiny. Studovala na univerzitě v Chicagu. Kniha Chvíle před koncem je přeložena do 22 jazyků.

Ukázka: Pak se to stane. Okamžik smrti je plný žáru a hluku a bolesti větší než cokoli jiného, trychtýř palčivého horka mě řeže vedví, něco se pálí, škvaří a trhá. A kdyby jekot byl pocit, vypadal by takhle. Pak nic.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama