Adele

10. srpna 2013 v 17:58 | Klára |  Jednodílné knihy
Autor: Caroline Sanderson
Nakladatelství: Mladá fronta
Rok vydání této knihy: 2012, 2012 (originál)
Originální název: Someone like....Adele

Obsah: Chtěli byste vědět, jak probíhalo její dětství? Nebo jaká vlastně byla? A určitě by vás zajímalo, jak to vlastně probíhalo při vydání jejích desek a co pro ní jednotlivé písně znamenají. Tato kniha nám ukazuje příběh zpěvačky Adele, kterou si celý svět oblíbil díky jejím nádherným, smutným písním, ve kterých vypráví své příběhy o lásce. A samozřejmě okouzlila i svým úžasným hlasem.

Můj komentář: Tahle knížka se mi strašně, strašně líbila, protože Adele zbožňuji a dozvěděla jsem se o ní spoustu věcí, které bych jako její správná fanynka měla vědět! Takže, fanoušci Adele, běžte a kupte si tuto knihu!

Ukázka: A proč si Adele myslí, že oslovila lidi na celém světě? U příležitosti třetího vydání časopisu Q se jí na to ptali v rozhovoru, jenž poté vyšel ve výročním výtisku s Adele na titulní stránce. ,,Možná proto, že lidi prostě ví, jak hudbu miluju....A možná že jim v něčem připomínám je samotný, '' řekla. Myslím, že Adele uhodila hřebíček na hlavičku. Ale pak je tu samozřejmě i její úžasný hlas.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama