Revenge wears Prada- The devil returns

24. července 2013 v 20:29 | Klára |  Ďábel nosí Pradu
Autor: Lauren Weisberger
Nakladatelství: Harper (zakoupeno jako anglická kniha)
Rok vydání této knihy: 2013

Obsah: Vracíme se zpátky k příběhu Andy o deset let později. Se svojí bývalou kolegyní z Runwaye- Emily- řídí velice známý svatební časopis The Plunge. Její osobní život je také skvělý, konečně se vdává. Všechno se zdá být v pořádku, avšak nic není, jak se zdá. Tchýně jejího manžela Andy nesnáší a přijde ještě jedna nečekaná novina- jejich časopis chce koupit velice známá firma, ovšem s velice nechtěnou ředitelkou, kterou doufaly, že už nikdy nepotkají....

Můj komentář: Na tuto knihu jsem se velice těšila, protože- jak jsem již psala- první díl se mi hodně líbil. Když konečně přišla v angličtině do knihkupectví, byla jsem přímo nadšená a nemohla se dočkat, až si ji přečtu. Ano, bylo to dobré, ale můžu i říct, že mě to trochu zklamalo. V podstatě se stále jen obávaly, aby ta osoba do jejich života nepřišla, avšak ta osoba tam skoro nebyla. Neříkám, že to bylo špatné, to ne, byla to příjemná oddychovka, ale očekávala jsem víc.

Ukázka: A few years and tens of thousands of words later, she was able to launch her very own magazine, The Plunge, a beautiful glossy high- end book.
O několik let a desítky tisíc slov později byla schopna založit si svůj vlastní časopis, The Plunge, krásnou lesklou knihu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Biby Loves ♥ Biby Loves ♥ | Web | 24. července 2013 v 20:40 | Reagovat

Ja som to videla len ako film :)

2 klarinyknihy klarinyknihy | 24. července 2013 v 20:54 | Reagovat

[1]: Ahojky, děkuju za komentář! :) Revenge wears Prada ale, myslím, ještě není film. :) To ten první díl, ďábel nosí Pradu je film, ten jsem taky viděla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama