Nádherný zmatek

31. července 2013 v 16:15 | Klára |  Kronika prokletých zaklínačů
Autor: Kami Garcia, Margaret Stohl
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání této knihy: 2012, 2011 (originál)
Originální název: Beautiful chaos

Obsah: Jelikož Lena přivolala měsíc vyžádání dříve, než měla, tak se na světě dějí velice podivné věci- jako třeba invaze kobylek, rekordní horka nebo vedro v zimním období. Lena se nakonec stala Světlou i Temnou zaklínačkou, což byla asi ta nejlepší volba, jelikož se stále bála, aby se nestala Temnou. Její oči jsou nyní krásně dvoubarevné- jedno oko zlaté a druhé zelené. Lena, Ethan a ostatní se snaží zjistit, jak spravit situaci ve světě, aby už nebyla horka a kobylky. Snaží se najít někoho, kdo je- Jeden, jenž jsou dva. A nikdo by snad nikdy nečekal, kdo to nakonec je....

Můj komentář: Tento díl byl- dle mého názoru- lepší než ten předešlý. Bylo tam napětí a.... prostě to hodnotím jako velice dobrý díl s překvapivým a smutným koncem. Už ani ten John Breed mi tam nevadil.... :)

Ukázka: Stál jsem na vrcholku bílý vodárenský věže a díval se na měsíc. Postrádal jsem už úplně stín. Jestli v tu chvíli svítily hvězdy, neviděl jsem je. Pode mnou se rozprostíralo Summerville a jeho roztroušený, osamělý světýlka. A pak už jen temnota směrem k jezeru. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama