Nádherné vykoupení

31. července 2013 v 17:24 | Klára |  Kronika prokletých zaklínačů
Autor: Kami Garcia, Margaret Stohl
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání této knihy: 2013, 2011 (originál)
Originální název: Beautiful redemption

Obsah: Lena truchlí po Ethanovi, který v minulém díle seskočil z vodárenské věže, protože mu došlo, že on je Jeden, jenž jsou dva. Mezitím Ethan je v říši mrtvých a setká se se svou milovanou osobou, která zemřela- jeho mámou. Ta mu však poradí, aby se nevzdával. Ethan začíná hledat cestu ven z Říše mrtvých a posílá Leně a ostatním zašifrované vzkazy. Vydává se na dlouhou cestu, na jejímž konci by mohl zase patřit mezi živé.... Podaří se mu to a budou moci s Lenou být konečně spolu bez jakýkoliv zábran?

Můj komentář: Po přečtení třech dílů jsem vůbec netušila, že existuje i čtvrtý, takže to bylo takové příjemné překvapení. :) A z této knihy jsem byla nadšená! Ano, zase se příběh někdy táhl, ale z velké části tam bylo hodně napětí a bavilo mě to. Krásné ukončení Kroniky prokletých zaklínačů. Kronika prokletých zaklínačů je moc hezká, romantická a zajímavá série a určitě si ji ještě někdy přečtu.

Ukázka: Vklouzla mi do náruče a rozvzlykala se tak, až se její tělo otřásalo. Mně se to stalo taky. Nedalo se nijak poznat, kdo z nás brečí víc. Ani nevím, jestli jsme se nezapomněli políbit. Protože mezi náma se odehrávalo něco daleko hlubšího než polibek.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saleni saleni | E-mail | 31. července 2013 v 17:54 | Reagovat

Zní to zajímavě.

2 klarinyknihy klarinyknihy | 31. července 2013 v 17:56 | Reagovat

Ano, tuto sérii mohu jen doporučit, pokud máš ráda napětí, nadpřirozeno a romantiku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama