Nádherná temnota

31. července 2013 v 15:51 | Klára |  Kronika prokletých zaklínačů
Autor: Kami Garcia, Margaret Stohl
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání této knihy: 2011, 2010 (originál)
Originální název: Beautiful darkness

Obsah: V minulém díle se zaklínačka Lena ještě nevyžádala, takže se neví, zda bude Temná nebo Světlá. Při krutém boji s její matkou Sarafine ovšem přišla o toho nejbližšího- jejího strýčka Macona Ravenwooda. Lena se tedy od všech oddaluje, dokonce i od Ethana a začne se stýkat s tajemným napůl zaklínačem- napůl inkubem (inkubus je bytost, která se živí lidskými sny, avšak existují i krvaví inkubové, ktří se živí krví) Johnem Breedem, se kterým pak i uteče. Ethan se ale jen tak nevzdá. Seznámí se s pomocnicí knihovnice Liv, která ví vše o celém světe zaklínačů. A s ní a s kamarádem Linkem cestují za Lenou, protože Ethan jí samozřejmě nechce ztratit a chce jí chránit. Po cestě zachrání i někoho velice důležitého a utkají se v dalším hrozném boji.

Můj komentář: Další, ovšem trošku slabší díl. Sympatická mi byla nová postava Liv, normální holka, která ví o světě zaklínačů. Ale John Breed mi sympatický nebyl. No, příběh byl místy zdlouhavý, ale jinak ho hodnotím celkem pozitivně. Byl to dobrý díl. Ale těším se na další.

Ukázka: Neexistovala jediná barva, kterou by se dala namalovat tahle holka z Ravenwoodu. Byla červenej svetr a modrý nebe, šedivej vítr a stříbrnej vrabčák, černej pramínek vlasů, kterej jí vyklouznul zpod ucha. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackelin Mandragor Jackelin Mandragor | E-mail | Web | 31. července 2013 v 15:57 | Reagovat

Ahoj, mohla bych tě poprosit aby si napsala nějaký komentář sem -> http://marrywolf.blog.cz/1307/konec-souteze#komentar108626459 ? Je to kamarádčin blog a chce ho zrušit.. Já tomu chci zabránit. Prosím podpoř ji a něco jí tam napiš. Budu moc vděčná a ona taky. Případně ti moc a moc děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama