Hunger games- Vražedná pomsta

23. července 2013 v 16:05 | Klára |  Hunger games
Autor: Suzanne Collins
Nakladatelství: Ikar
Rok vydání této knihy: 2012, 2009 (originál)
Originální název: Catching fire

Obsah: Katniss a Peeta se stali výherci Hladových her a cestují po všech krajích. Doufají, že už je nikdy nic jako aréna nepotká. Když nastanou jubilejní Hladové hry, je to vždy něco speciálního. Na 25. hry vymysleli, že každý kraj musel vybrat své zástupce, na 50. hry vymysleli, že do arény šlo dvakrát více splátců a na 75. hry vymysleli něco opravdu šokujícího, co nikdo nečekal a ani nechtěl zažít.... Katniss a Peeta stále předstírají milenecký vztah před kamerami a na Katniss je naštvaný prezident Snow kvůli incidentu s bobulemi, kterým chtěla oklamat loňské Hladové hry.

Můj komentář: Druhý díl výborné trilogie. I v tomto díle bylo spoustu věcí šokujících a nečekaných a já jsem od něj znovu nemohla odtrhnout oči. Překvapuje mě fantazie autorky Suzanne Collins, opravdu nechápu, jak někdo může vymyslet něco tak nápaditého a skvělého! Katniss Everdeen-DÍVKA V PLAMENECH.... To zbožňuju! :)

Ukázka: Áno, víťazi sú najsilnější z nás. Prežili v aréne a unikli zo slučky chudoby, ktorá nás škrtí. Pre všetkých ostatných sú stelesneným nádeje v zúfalstve. (zakoupeno ve slovenském jazyce :))

Tohle je fotka kompletu všech tří knih.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama