Hra lží- Nikdy v životě

25. července 2013 v 9:56 | Klára |  Hra lží
Autor: Sara Shepard
Nakladatelství: BB art
Rok vydání této knihy: 2013, 2011 (originál)
Originální název: The Lying game- Never have I ever

Obsah: Emma stále pátrá po vrahu Sutton. Dozvěděla se, že Sutton měla s kamarádkami klub jménem Hra lží, při kterém prováděly hrozné kanadské žertíky a jedním z nich bylo i hrozné video se Sutton, díky kterému se o ní v prvním díle dozvěděla. Emma stále předstírá, že je Sutton, žije její život a občas se jí i ten život v přepychu líbí, konečně žije v úplné rodině a ne v nějaké pěstounské. Dozvěděla se, že jeden strašný kanadský žertík provedly i dvojčatům Gabby a Lili, které se stále snaží dostat do klubu Hry lží. A právě tyto dvojčata začíná podezírat ze Suttoniny vraždy.... Budou to skutečně ony?

Můj komentář: I tento díl se mi velice líbil, i když musím přiznat, že ten předchozí byl o trošku lepší. Nevím proč, asi mě víc bavil. Nicméně i tady je toho spoustu překvapivého a šokujícího a nejvíc nedokážu pochopit klub Hra lží- jak jim takové strašné kanadské žertíky vůbec mohly připadat vtipné?

Ukázka: Děsí mě to? Ano. Ale prostřednictvím Emmy jsem dostala příležitost zjistit, co se odehrálo v posledních chvílích, než jsem naposledy vydechla. A čím víc se dozvídám, kdo jsem byla a jaká jsem měla tajemství, tím víc si uvědomuji, jaké nebezpečí hrozí mé znovunalezené sestře. Moji nepřátelé jsou všude. A občas vykoukne na povrch, že největší hrozbou jsou pro nás ti, které podezíráme nejméně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama